A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Thajsko - Diskuze

Původní dotaz

Sobáš (manželstvo) s Thajkou

| Romik84
Ahoj,

prave mi tu sedi za chrbtom moja Thajska priatelka a chrume mi snacky... Chcel by som sa opytat, ci tu niekto ma skusenosti so sobasom s Thajskou priatelkou na uzemi SR. Dokumenty mame vsetky az na "doklad o spôsobilosti na uzavretie manželstva", ktory od nej nas slovensky konzul neziadal a ona taktiez vravi, ze u nich sa tento doklad nevyzaduje pri uzatvarani manzelstva. Poradi nam niekto? Vdaka.

P.S. Hladame podobne pary na kamaratstvo

Roman
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
18.01.2019 19:31 83.245.236.***
Re: Sobáš (manželstvo) s Thajkou 

Napíš prosím. Ďakujem

jirik
13.07.2012 07:56 193.179.175.***
a? 

to je snad všude na světě , že může vést k ... bez peněz k rozvodu ,, ale také ke štěstí a spokojenosti.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Jirik
13.07.2012 07:53 193.179.175.***
trauma neeee 

zdar chlapi ,, nepiste ze ste prozil nejvetsi trauma - protoze ste to napsal 13.3. a to mám narozeniny.
k thajkam je treba pristupovat pomalu oni chcou vsechno ne hned ale teď. musi si ji clovek vychovat pomalu k ni pristupovat. já sem se svou thajskou manželkou něco přes 7 let a sme zatím pořád šťastní a zamilovaní.
zajímalo by mně jestli nějaký čech nejezdí na zimu či trvale nežije v Isanu . klidně mi napište na mail gtssale@yahoo.com
mějte se a ať se Vám všem daří

• Anonym (1)
Trek 520
06.06.2012 04:49 50.92.29.***

Jsem asi diky kolu a dlouhym cyclovandrum i martial arts ve vyborny kondici. Je me 58 , z CSSR jsem odesel pred 32 lety a diky tomu vypadam ze me je o 10 let min a se svou figurou i kdyz jsem majetny bych se mel na Thailand citit diskriminovan. Proc? Protoze kazdej starej dedek hruskovityho tvaru s mekkym vocasem je pro kazdou mladou hezkou thaiku sexy. I pro tvou girlfriend! Tak ze uz jen rada do zivota a dam ti ji zadarmo . Hlavne tam z ty tvy thaisky kamaradky nezblbni a zapamatuj si ze kdyz je c***k ... v k***e ...tak rozum je v pr**li . >:)

RadoSatun
26.04.2012 21:56 84.57.35.***

Neviem, ale zda sa mi ze vsetci tu pisete somariny ktorym nerozumiete.
Miesate hrusky s jablkami.
Cele Thajsko nie je rovnake, ako ani nie je cele svk alebo cele cechy.
Ja som zil poslednych 5 rokov v thajsku a nieco o tom viem.
Ked si beriete za frajerky prostitutky z baru tak to vyzera.
Potom to sin son. V zivote som to nepocul, ale to nevadi. Vyzaduje sa to asi len pri tych prostitutkach, ktore su z chudobnych rodin na severe. Vacsinou su z Isanu, v Thajsku to volaju lao, a tie si o nieco take mozu ziadat (ich rodina) lebo im ide o peniaze.
mal som frajerku z isanu a bol som tam, tiez sa ma pytali ci mam pre nich dajake prachy. Nic som im ale nedal.
Teraz mam frajerku z juhu thajska (5rokov), bol som u nich doma asi 10x a ani raz sa ma na peniaze nepytali, napriek tomu ze nie su ani bohaci. Na nejake posahane Sin sot by si ani nespomenuli. Ved to by bola urazka na mna. Vidiet ma len cez peniaze. To by neslo.
Preto vam hovorim, ze tie devky z isanu a este aj z okolia chiang mai (hory) su len o jednom, o peniazoch a je im jedno ze kto je za nimi. Jasne su aj vynimky. Vacsinou vsak maju len zakladnu skolu, niekedy ani to, nevedia citat a pisat niekedy (po Thajsky), uz vobec nie po anglicky, ale vedia rozpravat po anglicky. Odkial asi a ako sa naucili? V skole to nebolo.
Preto ked stretnete dievca v bare, alebo aj inde vonku ale robi v bare, tak jasne ze je z chudobnej rodiny, vacsinou z isanu a hlavne jej ide o peniaze. Ved cudzincov uz videla kopu.
Rado
Chcel som dat aj svoj e-mail ale potom ked to bude v systeme este 5 rokov tak radsej nie. Ale napiste mi ak chcete vediet viac tu na tento server.
Chcete poradit alebo vynadat, ste vitani.

Neregistrovaný uživatel
13.03.2012 20:02 77.48.223.***

jenom to ne, nedělej to, vzpomeneš si na moji odpověď za pár let asi tak milionkrát....

Neregistrovaný uživatel
13.03.2012 19:59 77.48.223.***
Re: Thajka 

přečti si můj poslední příspěvek... asi založím agenturu na varování před těma submisivníma falešnejma děvkama... aneb ušetři si nervy a statisíce, jezdi ji tam jenom šukat..... sorry, tot mé doporučení, a nebud naivní, že ta tvá je jiná...

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
13.03.2012 19:56 77.48.223.***
Re: Balthe, ... 

to je pravda, mluvím z vlastní zkušenosti, prožil jsem největší trauma svého života, má milovaná se dokázala 5 let přetvařovat, porodit dítě...., uzavřít manželství jen proto , aby získla dům pro svoji rodinu, poté opustila dítě i manžela... velké varování pro všechny naivní zamilovaný blázny.....!!!!! navíc se dozvíte, že vás nenávidí ... protože jsi zkurvenej farang a ten se musí oškubat.... nelituji se, jen Vás všechny varuji natvrdo..

• Anonym (2)
babička Lála 10.11.2009 21:14
Balthe, ... 

... já nevím, ať to psal, kdo to psal, trošku ftipný to je. Ale krátkozraká svatba anebo ukvapený import lásky může bejt smrtící rozhodnutí. Pro peněženku i nervy. :-D

• Anonym (2)
Belthazar
10.11.2009 19:57 85.70.229.***
RE: RE: Zkušenosti 

Thajec to nepsal, to je tutovka. Psal to klasický expat, který žije v TH už nějakou dobu a má to zmáknutý. Tyhle popsaný historky dobře znám (naštěstí jen z vyprávění mých kamarádů). Celá řada těch popisovaných věcí ve spodních odkazech je pravda a jak jsem psal dříve, ke vztahu s Thajkou je potřeba přistupovat více pragmaticky než romanticky.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu