A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Thajsko - Diskuze

Původní dotaz

Rezervace přes portál Agoda

| Heluska
Heluska
Prosím o radu,udělala jsem si rezervaci hotelu přes portál Agoda,nestrhávali si žádné poplatky,pouze jsem zadala číslo karty,ale nemůžu se zpětně dopátrat jakou cenu budu na místě platit.Ve svých rezervacích mám pouze stručné potvrzení od kdy do kdy,ale tím to končí.Když si chci vytisknout,nebo nechat zaslat na e-mail potvrzení, naskočí tam,že současný stav rezervace neumožňuje použít tuto funkci.Pokud dělám rezervaci přes booking,tak si ve svých rezervacích všechno přehledně vyhledám a vytisknu i když se jedná o rezervaci bez on-line platby.Máte s tím prosím někdo zkušenost?Nerada bych dorazila na hotel a složila se při ceně,kterou mi naúčtují.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
04.08.2020 12:50 178.176.165.***
Re: Rezervace přes portál Agoda 

Já mohu doporučit http://hespac.com/agoda.htm využívám pravidelně a je to úžasný společník pro cestovatele a nikdy s ním nebyl problém. Dotěď jsem využívala ubytování, která nabízela možnost "free cancelation-pay later".

Neregistrovaný uživatel
10.01.2015 17:44 46.149.119.***
Re: platba přes Agodu 

Díky za odpověď,asi ano.Už jsem v tom hotelu byla víckrát,ale přes booking.Ale teď jsem si uvědomila,že v Řecku si to taky strhli z účtu po příjezdu.No tak uvidím,jestli mi po 23.přijde voucher.Jinak vždy ukazuju jen rezervaci..

Anonymous user
10.01.2015 17:35
Re: platba přes Agodu 

widina - a není to myšleno tak, že Ti z účtu strhnou částku za ubytování, ale zároveň Tě z Agody upozorňují, že Tvůj hotel přijímá jen hotovost, abys při odhlášení z hotelu počítala s tím, že nebudeš moci platit kartou ale budou chtít doplatit případnou útratu hotově?
My jsme si kdysi rezervovali hotely přes sawadee, měli jsme ho také zaplaceno dopředu přes tento portál. A při přihlášení v hotelu jsme se jen prokázali voucherem, který nám přišel ze sawadee poté, co jsme uhradili objednané ubytování.

widina
10.01.2015 16:51 46.149.119.***
platba přes Agodu 

Dobrý den,včera jsem rezervovala hotel v Bkk a z Agody přišlo,že 23.1. strhnou částku z účtu-ubytování je od 28.1.Ale hotel přijímá jen hotovost,tak nevím,jak to bude.Doteď jsem rezervovala jen přes booking a tam si nic nestrhávali,platila jsem až v hotelu.Děkuji.

Anonymous user
24.11.2014 18:22
Re: recenze Agoda 

... nic není 100 %, ani ten booking.com. Jeden náš známý si přes ně rezervoval ubytování v USA, data zneužil recepční a koupil si za ně v nějakém tom místním OBI obkládačky. Banka ale peníze vrátila.

... já si ubytování rezervovala přes sawadee, dva roky nic a po víc než dvou letech najednou telefonát z banky, že mají zprávy, že z tohoto webu byla zneužita data a doporučují mi ihned si kartu zablokovat a nechat si vystavit novou.

Šmejdi se najdou všude a opatrnosti není nikdy dost.

Šemda 24.11.2014 18:09
recenze Agoda 

...dejte si pozor na rezervaci ubytování přes Agodu...rezervoval jsem ubytko v Thajsku na duben 2015 v režimu plaťte později,zrušení před příjezdem zdarma...chtěli číslo karty jen k jištění v případě že nepřijedeme,nebo včas nezrušíme ubytování,dokonce jsem vyplňil formu platby :hotově.Jaké bylo mé překvapení,když za dva dny si Agoda strhla přes kartu z mého účtu celou částku za ubytko (cca 10000.-CZK ) Napsal jsem jim ihned mail,dodnes bez odpovědi.Rozhodně nedoporučuji Agodu,naopak s booking.com mám ty nejlepší zkušenosti,nikdy si nestrhávají žádné peníze!!!

Heluska 28.08.2014 14:13

Tak jen pro info, kdyby se někdo vyplašil stejně jako já .....Agoda i Booking patří stejné společnosti, takže se opravdu může stát, že zarezervujete pokoj na Agodě a rezervaci zpracuje Booking.

• kolda24
Heluska 28.08.2014 11:34

Prosím nemáte někdo zkušenost s následující situací???Rezervovala jsem hotel přes booking , ale dnes jsem se rozhodla, že bych raději hotel zaplatila hned kartou, tak jsem stejný hotel zarezervovala a přímo zaplatila kartou přes portál Agoda, přišlo mi potvrzení, tak se přihlásím na Booking, že tu starou rezervaci zruším a ejhle, najednou tam mám rezervace dvě, zobrazila se mi v rezervacích na bookingu i ta rezervace z Agody, stejné číslo i kód.....jak to je možné???Jsou nějak ty portály nově propojeny....vlastní je stejná společnost? Teď se to bojím stornovat, abych si nezrušila i tu rezervaci z Agody......ach jo

k.m
16.10.2013 20:59 92.62.224.***
Re: rezervace 

BPG@agoda.com

ale pro problémy s rezervací je třeba použít ten jejich kontaktní formulář(odkaz níže) a pouze anglicky!

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
16.10.2013 20:58 78.136.136.***
Re: rezervace 

děkuji mnohokrát. toho odkazu jsem si nevšimla :)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu