A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Thajsko - Diskuze

Původní dotaz

Ko Tarutao

| Dan1
Dan1
Byl někdo na Ko Tarutao ...chceme tam v létě jaké je tam počasí?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Denisa
03.01.2015 11:35 46.23.54.***
Re: Ko Tarutao 

Gypsy resort - dřevěná chatka s klimou. Bookovala jsem to přímo přes jejich stránky, mají i o dost levnější, ale všechno bylo plné. Koukala jsem i na agodu a booking opravdu všechno šíleně drahé nebo na Pattaya beach, což jsem moc nechtěla.
Já už jsem tu rezervaci na Tarutau odeslala, ale když to nezaplatím, tak se nic neděje ne? Kdyby náhodou bylo plno, přespíme ve stanu, jsme jen 2, takže se zase tak moc nestane :D

Petros_CZ 03.01.2015 11:19

Ahoj, já jsem taky v prosinci řešil to samé, platil jsem 2 dny ubytka na Tarutau, bohužel i s těmi poplatky. Zase ale mám jistotu, že budu mít ubytování v té chatce, protože kdyby bylo plno (četl jsem, že je to možné), tak pak tam jsou dle fotek takové "lager" roomy asi pro víc lidí, matrace na zemi atd, což to se nám nechce:) tak raději jsem zaplatil ten poplatek a je klid v duši:)
Ubytko na Lipe nevím, zda si rezervovat, protože nevím, jestli třeba na Tarutau nezůstanem den navíc, nevím, jak se nám to bude líbit, ale taky chci Sunrise beach... jaký hotel/bungalow máš booknutý? kdyžtak pls do zpráv.
My jsme cestu řešili BKK-Trang letecky, takže vlak nevím...

Denisa
03.01.2015 09:01 46.23.54.***

Doufám, že nebude problém s tím zrušením rezervace. Ale když nezaplatím, tak ani žádná rezervace nevznikne že? Jinak na Lipe už ubytování máme, je to teda dražší (1700BT/noc na Sunrise beach), ale je to všechno hodně drahé :( Jinak ještě bych potřebovala poradit ohledně vlaku. Psala jsem na Thajské dráhy už před časem kvůli rezervaci lůžkového vlaku (2.třída) a nikdo se mi neozval. Nepředpokládám, že na místě jízdenky ještě koupíme. Nejspíš bude plno. Máme jet 3. třídou? Neni to moc riskantní? Moc děkuju za případnou reakci.

bilon 03.01.2015 00:22

Myslím, že to nebude problém. Byli jsme tam v plné sezóně, a zdaleko to nebylo plné. A ani jsem tu v diskuzích nezachytil zprávu, že by tam někdo přijel a bylo plno. Mimochodem, na Lipe jsme to kupovali taky až na místě, ale to už je docela risky.

Denisa
02.01.2015 22:29 46.23.54.***

děkuji, já jsem to tedy zrušila a koupím si to až tam..Snad to bude za těch 600, už tak jsem dala hříšné peníze za ubytování na Lipe :/

bilon 02.01.2015 20:48

Na Tarutao jsme byli loni koncem ledna. Kupovali jsme to na Lipe v cestovce, jeden den předem, a stálo to opravdu 600. Jednalo se o chatky v lokalitě u přístavu (na jižní pláži je to trochu luxusnější, takže nejspíš i dražší). Tarutao bylo skvělé, z pěti ostrovů, které jsem navštívili, asi to nejlepší. Na místě jsme ještě jednu noc přikupovali (opět za 600).

Denisa
02.01.2015 17:35 46.23.54.***

díky moc za informace...a ubytování jste si objednávali předem nebo až tam? Já jsem si to právě chtěla zarezervovat po netu a přičítají se mi tam ty taxy, jak jsem psala, takže na 2 noci to vychází na 1980 BT :( Jinak jedeme z Hat Yai na Lipe, takže je to cestou.

Denisa
02.01.2015 17:35 46.23.54.***

díky moc za informace...a ubytování jste si objednávali předem nebo až tam? Já jsem si to právě chtěla zarezervovat po netu a přičítají se mi tam ty taxy, jak jsem psala, takže na 2 noci to vychází na 1980 BT :( Jinak jedeme z Hat Yai na Lipe, takže je to cestou.

Jitule
02.01.2015 17:00 89.176.147.***

Opravdu těžko říci. Na Ko Tarutao jsem byla s přítelkyní v únoru 2013 a celkem spokojenost, i když si myslím, že jsou srovnatelná místa, i hezčí ostrovy. Pokud někdo cestuje po jihu, potom doporučuji se tam na pár dní zastavit, ale jet jen kvůli tomuto ostrovu tak dlouho cestu, to bych si asi rozmyslela. K cenám, my měly dražší chatku blíže k moři za BH 800 ale ty dále od moře za BH 600 jsou ok. Vstup do NP byl BT 200, ale počítá se na celou dobu pobytu, my byly asi 4 noci, o další taxe nic nevím, určitě jsme víc neplatily, Jinak jedna restaurace s nic moc výběrem jídla a žádná láce,za 4 dny jsme již vlastně vše ochutnaly, nemožnost koupit ovoce či zeleninu, jen takový minkrámeček s nápoji a někakými drobnostmi, i kávu tam paní uvařila. Jinak příroda krásná, to je bez debaty. Ale musím upozornit, že spolucestovatelka měla celá záda napokousaná od píšou někde nějakých mořských blech či co, dost dlouho se jí to hojilo, já nic a to jsme byly stále spolu. Na Adangu jsme potom potkaly Němce, který kvůli tomu z ostrova prchnul dříve.

Denisa
02.01.2015 15:49 46.23.54.***

Prosím vás, někdo tu psal, že je cena za chatku 600 BT, avšak ukazují se mi tam další poplatky a to Service Charge: 600.00 a Service Tax & VAT: 180.00...plus teda poplatek za vstup do NP na osobu 200 BT. V tom případě cena docela naroste :( Stojí to za to nebo máme Tarutao vynechat? Díky za reakce.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu