A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Thajsko - Diskuze

Původní dotaz

Jak se dopravit z Bangkoku na Krabi?

| Luciii
Luciii
Prosim o radu. Lamu si hlavu,jak se nejlepe dopravit z Bangkoku na jih,napr. na Krabi. Pokud zvolim leteckou dopravu,kde si mam letenku zakoupit? Lze si ji zakoupit v Bangkoku v den priletu z Cech,nebo ji zabookovat jiz doma v Cechach? Odkud se leta,kolik cca letenka stoji a jak dlouho let trva? Muzete mi poradit a rict vlastni zkusenosti z Vaseho preletu ci prejezdu z Bangkoku? Mockrat dekuji :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
05.08.2019 19:19 188.162.194.***
bangkok 

Máte tři možnosti,letecky, autobusem nebo vlakem - http://tonzes.com/bangkokkrabi.htm

Neregistrovaný uživatel
01.12.2016 09:37 95.85.229.***
Re: Z Bangkoku do Krabi 

Děkuji za odpověď. Máte pravdu, opravdu nic v tuto hodinu nejezdí. Už mám koupené první ranní letadlo. Ještě jednou dík

zoka 30.11.2016 18:09
Re: Z Bangkoku do Krabi 

Bojím se, že už to je hodně pozdě.
Vlak nejede určitě (viz: http://seat61.com/Thailand.htm#Bangkok_to_Southern_Thailand) - poslední ve 22:50. A busy nevím, ovšem nikde jsem se v thajsku nesetkal s nočními busy. Kolem té desáté vyjíždějí poslední. Zkuste spíš najít letecké spojení, tam možná budete mít více štěstí.

Neregistrovaný uživatel
29.11.2016 21:30 95.85.229.***
Z Bangkoku do Krabi 

Také prosím o radu. Přilétám do Bangkoku ve 22:25 večer a chtěl jsem se dostat nočním vlakem nebo autobusem do Krabi. Je to možné? Zatím jsem našel autobusy a ty už v tuto hodinu nejezdí. Jestli máte někdo zkušenosti s přesunem v tuto dobu, budu rád. Děkuji za radu

mispi 04.08.2016 15:58
Neregistrovaný uživatel
04.08.2016 13:34 178.143.247.***
Re: Z bangkoku na Krabi 

JohnGin,
poprosím o radu na konci októbra letíme z Bangkoku na Krabi z NokAir, ako píšeš nieje potrebný online check-in-stačí mi vytlačený rezervačný kód prípadne app. v mobile? 15kg batoh + môžeme mať aj malý príručný batoh? ďakujem

• Lucifuk17
  • Anonym (2)
admin2 22.10.2015 14:54
admin - sloučení 

Dobrý den,

slučuji sem nové téma o dopravě z Bangkoku na Krabi.

Zdraví Zuzka

Baunka2710 22.10.2015 09:40

Děkuji za odpověď, o tom, že je to z druhého letiště víme :)
Teď se dívám, že Nokair má letenku na krabi za 600THB a zpátky už jen za 1300THB ... ale pořád to vychází líp, jestliže nebudeme muset doplácet za batoh.

JohnGin 22.10.2015 09:38

Jenom ještě raději upozorním, že většina vnitrostátních letů s nízkonákladovkama jako (NokAir nebo AirAsia) je z druhého letiště Don Muang, narozdíl od Bangkok Airways, které létají ze Suvarnabhumi.

JohnGin 22.10.2015 09:28

Je to společnost od společnosti různé. Také záleží na tom, jaká vám stačí váha. Například NokAir má standardně v ceně odbavené zavazadlo do 15kg (za každých dalších 5kg přikoupených v průběhu rezervace 175THB). AirAsia nemá v ceně žádné zavazadlo, dá se přikoupit v průběhu rezervace (jestli si to dobře pamatuji, tak 330THB za 20kg). S těmito společnostmi létám nejčastěji, jinde zkušenost nemám. Raději létám s NokAir, kromě zavazadla rovnou v ceně (nám 15kg bohatě stačí) se nemusí dělat online checkin jako u AirAsia (jinak zase nějaký poplatek)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu