A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Thajsko - Diskuze

Původní dotaz

Ušití obleku

15.03.2008 15:57:22 | nicek
nicek
Dozvěděla jsem se, že v Thajsku se vyplatí nechat si ušít oblek nebo kostým. Ceny jsou prý přijatelné a ušijí ho do 3 dnů. Je to možné i v Pattay, nebo jen v Bangkoku? Má s tím někdo zkušenost?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
piskorap 11.01.2015 15:53
Re: Ušití obleku  

Ještě doporučím tento web: http://www.thajskyraj.com/2015/01/04/oblek-a-kosile-na-miru-v-thajsku/

Najdete zde hromadu informací o všem, co by Vás v Thajsku mohlo zajímat. Tedy nejen info o tom, kde si nechat ušít oblek...

Petr

kolda24 10.01.2015 10:48

Můžete někdo doporučit krejčovství v Pattaye?A nevíte kolik by mohl stát hotový oblek koupený v obchodě a jaké je kvality? (((clap)))

piskorap 30.12.2014 08:27

Dobrý den,

pokud zvažujete nákup obleku či košilí na míru v Thajsku, doporučuji přečíst následující článek, ve kterém popisuji, na co se zaměřit a na co si dát naopak pozor:
http://www.petervenett.com/blog/siti-obleku-a-kosili-na-miru-v-thajsku

V Thajsku jsem delší dobu žil a stále tam pravidelně jezdím. Z vlastní zkušenosti vím, že není úplně jednoduché narazit na spolehlivého krejčího, obzvláště pak pokud přijíždíte do Thajska jako turista. Na druhou stranu, pokud máte štěstí nebo již víte, kam se vyplatí zajít, můžete se těšit z opravdu kvalitních produktů za výrazně nižší ceny, než v Evropě.

Osobně se problematice porovnávání různých krejčovství v Thajsku (a nejen v této zemi) poměrně dlouhodobě věnuji, a myslím, že se mi za tu dobu podařilo načerpat již celkem dost poznatků :-)

Pokud budete mít nějaké dotazy, či budete chtít konkrétní radu, jsem připraven Vám pomoci.

Petr

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
David
24.11.2014 07:02 110.78.146.***

Ahoj. Zrovna jsme na Phuketu a během zastávky v Bangkoku jsem narazil na Overseas. Protože nás pak nahánělo hodně Tuc Tucářů na ušití obleků, raději jsem zagoogloval a našel toto fórum, z mírných obav o výslednou kvalitu. Zatím jsem absoloval prvotní měření a první zkoušku a vypadá to, že výsledek bude super. Jsem štíhlý a vysoký,proto v ČR nemůžu moc nakupovat konfekci a nebo je drahá. Nechal jsem si ušít 3 obleky a několik košil, v práci je nosím každý den. Jak budou dokončené, dám sem vědět a podělím se o zkušenosti. Byl jsem v Overseas kousek od Khaosanu. Co jsem se bavil s Robertem, tak mají docela dost českých zákazníků a už umí i pár slov česky :-) ...třeba "kalhoty". Zatím jsem spokojen.

• Anonym (1)
Justýna
21.04.2014 22:07 89.103.210.***
Re:  

Dobrý den, dnes přispívám poprvé. Manžel mé dcery měří 205 cm. Své obleky, košile atd. si nechává šít pravidelně v Bangkoku. Je dost náročný. Vždy si přiveze precizně odvedenou práci a za dobrou cenu. Je smutné, pokud narazite na podvodníka v zemi, kde to nečekáte. Budu vám moc přát, aby vám oblečení poslali. Justýna

admin2 18.03.2014 10:32
admin - sloučení  

Dobrý den,

sloučila jsem sem novou diskuzi o ušití obleku. Zdraví Zuzka

hrabosska 18.03.2014 08:36
Re: Ušití obleku - okradli nás  

Teda v pulce ledna, ne unora..

• Anonym (1)
hrabosska 18.03.2014 08:35
Ušití obleku - okradli nás  

Dobry den..v pulce unora jsme s pritelem leteli do Thajska. V Bangkoku jsme si v obchode TOP TEN nechavali usit obleky. Namerili si nas, my jsme pak na 3 tydny odjeli cestovat. Kdyz jsme se vratili, probehlo premereni. Druhy den jsme meli odletat a byli jsme domluveni, ze si obleky vyzvedneme. Bohuzel tam nemeli zadnou cast meho kostymu a pritelovi dali vyzkouset pouze kalhoty. Pry nam obleky poslou poštou. Vubec se mi to nelibilo, ale odmitli nam vratit penize (10000BTH), tak nezbylo nez souhlasit. Dodaci doba mela byt 2 tydny, ubehl mesic a nic nemame. Na emaily neodepisuji. Muzete se prosím podelit zda mate podobnou zkusenosz? Vubec bych necekala, ze budou thajci takovi..
:( dekuju

Michaela
10.03.2014 10:30 90.177.94.***
Re: Pozitivni zkusenost s OVERSEAS TAILOR  

Ahoj Petře,
mohla bych tě poprosit o tvůj email, chtěla bych se zeptat na pár detailů ohledně šití. Odlétáme 13.3.2014
Velice děkuji
skardova@centrum.cz

Neregistrovaný uživatel
30.03.2013 10:30 88.100.72.***

Phuket - Karon beach - new escada, kosile pri vetsim poctu kusu za 1000 bth a oblek taky supr, 1 den mereni, 2 den domereni rukavu a zkouska, 4 den hotovo

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu