Skrýt mapudiskuze na mapě

Diskuze - ubytování pattaya

Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Původní dotaz

ubytování pattaya

11.02.2009 16:10:38 | uplavala

Ahoj, chystáme se v srpnu ject do Pattayi, všude v téhle diskuzi nacházím, že je lepší si zaplatit prvních pár dní a pak hledat něco na vlastní pěst, tak bych se vás ráda zeptala, jestli s tim máte nějaké zkušenosti. Rádi bychom levné ubytování... Děkuji

Poslední reakce

Re: ubytování pattaya   petr (101.109.116.***) 05.03.2014 09:32

Ahoj
Jak se prosím jmenuje ten hotel za 20 dolarů?

0

Re: ubytování pattaya   (94.112.207.***) 04.03.2014 11:54

Dobrý den, mate někdo kontakt na Petra Bílka? Prosím ,pošlete mi ho na Antonia-jazz@post.cz je to velmi důležité...děkuji..A.N

0

Re: Ubytování v Pattayi   Tomáš5 (193.22.205.***) 08.01.2014 08:23

Ahoj všem, chtěl jsem se zeptat zda v Pattayi existuje a funguje úschovna zavazadel. Pojedeme v době pobytu v thajsku na pár dní na ostrov a nechceme sebou tahat zimní bundy apod. a chceme jet jen s batůžkem. Obávám se kam to uložit než se do Pattayi vrátíme z ostrova zpět. Děkuji za radu... :-\

1

Ubytování v Pattayi   Lilly (31.31.228.***) 25.12.2013 17:41

V lednu odlétáme do Thajska. Chtěla bych poprosit, jestli máte někdo typ na pěkné ubytování v Pattayi, někde poblíž přístavu..abychom se mohli jezdit koupat na ostrovy a zároveň byli poblíž centra. Může být hotel nebo chatky, hlavně když tam bude útulno a čisto.

1

Re: ubytování pattaya   radek (79.170.249.***) 09.11.2013 13:06

tak to už se pomalu začínám potit co si užijeme =-O snad to dobře dopadne, ale hlavně je potřeba dávat na net takové parchanty ,aby se jim mohl člověk vyhnout. já potřebuju skůtr v krabi na 15 dnů - neporadíte někdo DOBROU půjčovnu :-\

0

Re: ubytování pattaya   Dana (90.178.114.***) 08.11.2013 23:08

přes Agodu jsme měly ubytování v severní Pattaye pár kroků od Dolphin circle 20 USD.pěkný hotel,dobrý bazén, palmy.nedoporučuji 2 patro,když prší na plechovou střechu ,je to jak když na Vás jede rychlík.na Pattaye mají novou hru v barech.sednete si na pivo,usměvavá holčina přinese nápojový lístek .pivo Singha 50 bahtů.hodí do kalíšku účet,a přidává je při každém donesení.chcete zaplatit,a vyndáte účtenky a ejhle ne 50 ale 80 bahtů za pivo.Upozorníte obsluhu a chcete nápojový lístek a zase se nestačíte divit.Přinesou Vám nápojový lístek ,vypadá trochu jinak ,a opravdu je tam 80.vybírala ho ze tří a myslím že na dalším bude 100.půjčit si skijett je už docela luxus.po radovánkách na moři zjistí majitel tolik závad,že luxusní jachta vás vyjde levněji než skůtr.Volat policii znamená možnost že si i posedíte.Po městě chodí cigaret police ,nedopalek na zemi 70 USD.Nejvíc jsme se pobavily na letišti 1 karton cigaret na osobu navíc na pobyt tří týdnů a už nás vedli jak drogové dealery.650 Euro pokuta.Byly jsme v Thajsku víckrát a už to není země úsměvů ale past na turisty.

1

Re: ubytování pattaya   (88.102.9.***) 10.09.2013 20:24

Nějaká opožděná reakce na Štrébl-Volf,příspěvek je z roku 2010 :-D

2

Re: ubytování pattaya   ddd (62.24.80.***) 10.09.2013 19:47

jo Bílek má ubytování na tyceny slušné a hlavně se vším poradí a je to supr kluk ....
a Pattayaje neskutečná na nákupy odpočinek koupání a vše ahlavně se s ní všudemožne perfektně dostanete ponevač je v Pattaye letiště U-thapao ze kterého vás to za hodku přemístí třeba na krásné pláže ostrova Samui ....nebo na Phuket a odtud lodí na Phi -Phi na MayaBeach kde se točil s Capriem film pláž atd...

1

Re: ubytování pattaya   Michal D (62.24.80.***) 10.09.2013 19:43

Jaký Štrébl - nebo wolf co to melete za pi....viny ??? majitelem je pan Petr Bílek z Prahy ok ??!!!!!

1

Re: ubytování pattaya   LiborK (89.185.254.***) 10.02.2013 06:32

Měl by jste někdo aktuální tipy na ubytování v Pattaya nebo Jomtien? Cena do 1000 THB, blízko pláže.

1

rada   nammi 09.07.2011 23:38

Ahoj tak se zas chystame do Thajska prelom 9-10mesic min. rok jsme byly a bylo to fajn jen tedy byla pekna vlhkost vzduchu ale jinak fajn ale byly jsme od cestovky hotel byl fajn snidane dala na pul dne jen uctovani 500bat za holku bylo dost drahe byly jsme v Pattaye ostrov na koupani byl za 20bat lodkou a taxi 10bat tak a ted resime jak ject jen tak na vlastni pest batuzek a bez cestovky

a jak to tedy je
co napsat do viza? a
jest delat rezervaci hotelu nebo nedelat ?
proste co a jak? .....doporuceni nejakeho hotelu ci bungalovu
a mista Pattaya nebo Phuket se rozhodujeme Patty byla fajn koupani zenske zabava nakup letos chceme juknout na trhy do Bangoku
cesta zas prelom 9-10mesic na 21 dnu

1

RE: RE: RE: ubytování pattaya   Dan1 27.10.2010 19:22

Pro Bibbi: to byl náš hotel www.rabbitresort.com ale cena byla poloviční....jak teď...v něčem ta krize měla výhodu tak jak na Václaváku je 5ti hvězdičkový hotel za 1200,.Kč

1

: RE: ubytování pattaya   Dan1 27.10.2010 19:14

Zprávně to píše Tomiga na Pattayu se nejezdí koupat to je uplně jiné Thajsko než když jedete na Koh Samui , Pattaya je pro zábavu , noční život, ale i to se tam dá skloubit, ale musí s tím počítat , že jede do takové destinace, tam to je asi jak v tom filmu Pařba ve Vegas, všichni kalí do rána a pak přes den spí, aby mohli pokračovat...ale zase je blízko do Kambodži, Bangkoku na ostrovy blízko Kambodži, je to levná destinace z Bankgkoku za 900BTH taxikem do Pattaye , ubytování za hubičku a každodenní pařby ...

1

: RE: ubytování pattaya   Dan1 27.10.2010 19:01

Na jomtienu bych asi moc nedoporučoval bydlet byli jsme tam před dvěma lety měli jsme nádherné ubytování asi díky krizi, bylo to za pulku normálu Rabbit hotel cottage psal jsem již o tom hotelu, ale proč tam ne nebo ano, Jomtien je vlestně jižní část Pattay je tam naproti toho našeho hotelu nejkrásnější pláž ze všech pláží ve všech světových průvodcích je označována jako gay friendly, ale to vubec nevadilo aspoň bylo veselo( nevěděli jsme o tom), ale kamkoli večer jdeš tedy se bavit tak to je v centrální Pattay a vracet se po 23hod nebo 24h už je trochu pro začátečníka složitější protože se to prodraží, ty jejich tuk-tuky tam jsou špatně označeny a nekteré si berou nehorázné peníze vyznat se v tom nám trvalo pár dní...v severní Pattayi na hranici centrální jsou moc pěkné prostorné chatky s bazenem restaurací atd. a vlastně je všude blízko...stejně většina co tam jede tedy pokud se jde koupat tak se jezdí na nedaleký ostrov lodí za asi 20BTH , kde jsou nádherné bílé pláže... v Pattay se moc koupat nedá teda pokud chceš slušnou pláž...jo a cena těch Cottage kolem 700-1000BTH ale ubytování v centru začíná někde od 200BTH v hotelu ...srpen není sezona ale počasí je bezvadný teda až na tu vlhkost to je je zabiják...

2

RE: RE: RE: RE: RE: RE: ubytování pattaya   Lenkah (88.146.17.***) 26.10.2010 18:44

Jen se připominám,nepotkali jste na tom Jomtienu toho Čecha Petra ???a vzpomněla jsem si asi na příjmení Štrébl,fakt fajn kluk

1

RE: RE: RE: RE: RE: ubytování pattaya   Lenkah (88.146.17.***) 13.10.2010 12:51

PRO TOMIGA.Na jomtiemu jsem byla asi pred deseti lety a taky jsme tam potkali nejakyho Petra z Cech a vzal si tam tenkrat thajku,pak se myslim rozvedli,jen jsem se chtela zeptat,jestli to neni nahodou on,asi za rok pote jsme ho tam potkali znova,tak to vypada,ze tam zustal naporad.Je mu tak neco mezi 45-50let??Znala jsem i prijmeni,ale ted ne a ne si vzpomenout.

1

RE: RE: RE: RE: ubytování pattaya   Tomiga 12.10.2010 17:29

Nevím jak někdo může po jedné noci napsat že Pattaya je hnus. Ono je to hlavně o preferencích. Pokud je někdo koupák, nechť si jede do Chorvatska, tam je prej voda čistá. Já si na pláž chodim přečíst noviny a vypít kokos nebo pivo. Na koupání mám bazén u Conda nebo Koh Larn. Davům lidí se dá vyhnout, stačí vyrazit v tomto období. Kdo chce koupání, nechť vyrazí na ostrovy, kdo chce přezimovat a preferuje noční život, spoustu "kamarádek" atd. Pattaya je best. Navíc je to dobrá tranzitní destinace, všude je to kousek :-) Ještě k ubytování, na Jomtienu je malý hotýlek Dark Knight, který vlastní Petr - je to krajan, s kterým se dá domluvit na velmi slušné ceně. Pokoje žádný zázrak, ale standard s výhledem na moře. Pro velké šetřílky nabízí i kumbál se sprchou, klimou, ledničkou za cca 4000 B/měsíc. Navíc neznalým vždy rád a ochotně poradí, kam se vypravit

1

RE: RE: RE: ubytování pattaya   Roman1 12.10.2010 12:37

Při mé třetí navštěvě Thajska jsem letos "konečně" navštívil Pattayu. Naště stí jen na jednu noc při cestě z BKK na Chang a dále Kood a Mak. Nedělal jsem si velké iluze o tom jak to tam vypadá ale realita dokázala ještě předčit mé obavy. Absolutně nechápu, jak někdo může absolvovat tak dalekou cestu aby na konec zakotvil na Macháči (omlouvám se, že jsem zde urazil Máchovo jezero, měl jsem na mysli období, kdy se tam rozmnožily sinice). Otřesná pláž se slunečníky tak hustě, že se dotákají vrchama, hnusná voda (viditelnost tak 20 cm), davy lidí...nenašel jsem absolutně jediné pozitivum. Jestli někdo vyhledává zábavu a ruch, tak v Thajsku je spoustu jiných destinací, kde to "žije" ale zároveň je tam krásná příroda a čisté moře (npřiklad na Phuket). Na Jomitienu jsem nebyl, třeba to tam bude lepší, ale Pattaya je HNUS.

2

RE: RE: RE: ubytování pattaya   Petra1989 12.10.2010 12:09

Apartmánů je tam všude spoustu, oblast Jomtien beach není tak rušná. Apartmány se dají sehnat na místě,bez rezervace, už za 6000 THB za 14 dní (tv,klima,sprcha,lednička,kousek od pláže).

1

RE: RE: ubytování pattaya   bibijana 05.10.2010 20:47

Hledáme ubytování v Pattayi nejraději apartmán s bazénem, nedaleko od pláže , mimo rušné centrum na 2 týdny v únoru / 2011 . Děkuji za rady.

2

RE: ubytování pattaya   Beltha (85.70.229.***) 15.02.2009 12:43

Co znamená levné ubytování ? Jaké máte priority pro pobyt? Někdo si zamluví hotel v centru a pak se diví, že je tam rušno až do božího rána. Naprosto vyhovující pokoj pro dvě osoby se dá pořídit v rozmezí 500 - 1000 THB - televize, lednička, klimatizace, koupelna + za 1000 THB se dá počítat i s bazénem a snídaní

1

ubytování pattaya   uplavala (88.102.31.***) 11.02.2009 15:10

Ahoj, chystáme se v srpnu ject do Pattayi, všude v téhle diskuzi nacházím, že je lepší si zaplatit prvních pár dní a pak hledat něco na vlastní pěst, tak bych se vás ráda zeptala, jestli s tim máte nějaké zkušenosti. Rádi bychom levné ubytování... Děkuji

2

Srazy cestovatelů