A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Thajsko - Diskuze

Původní dotaz

Thajsko (Krabi) - osobní řidič

31.12.2018 19:52:40 | andy1255
andy1255
Ahoj, zajímalo by mě, jestli někdo nemáte zkušenost s osobním řidičem v Thajsku. Vlastnímu pronajmutému skútru bych se chtěl vyhnout, kvůli možným tahanicím s půjčovnou (dočetl jsem se, že dost lidí kvůli skútru natáhly o hodně peněz). Zároveň by se tenhle řidič hodil i jako průvodce.

Na internetu jsem se o techto řídičích dočetl, že existují, ale už jsem nezjistil jak a kde takovéh řidiče sehnat. Kdyby jste s tím někdo měl zkušenosti, byl bych rád za nějaký tip či radu.

Díky moc.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jitka 01.01.2019 15:32:34
Re: Thajsko (Krabi) - osobní řidič  

.... to už je 7 let zpátky .... něco mi říká, že jsme mu dávali 11 tisíc bahtů (bylo nás 5 + řidič a to auto bylo velmi luxusní a velké), byla v tom ale i cena za večeři a plavba po večerní Chao Phraye. Všechno ostatní jsme si platili sami.

Ing. Brožík, který pro mně kdysi pár privátních výletů zařídil, již v Asii ukončil činnost, před pár dny mi od něj přišel e-mail s kontaktem na jeho kolegu Martina Egera z cestovní kanceláře Pražský Klub Tour Operator (email: info@prazsky-klub.cz). Osobně se službami tohoto pána zkušenosti nemám, Brožík byl ale záruka jistoty (organizace, zkušenosti, znalost jazyka a prostředí), tak by snad nedoporučil někoho neověřeného. Zkuste na ten e-mail napsat svoje požadavky, ať vám udělají nabídku, a pak se můžete rozhodnout, jestli do toho půjdete. Včetně průvodcovských služeb, třeba i v češtině.

Neregistrovaný uživatel
01.01.2019 14:57:21 109.238.42.***

A můžu se zeptat, kolik to tak (+/-) stálo na jeden den?

Jitka 01.01.2019 12:24:55

Zajděte do místní cestovky, bude jich tam spousta a domluvte se tam. My jsme to tak udělali při jedné naší návštěvě Bangkoku, byla s námi babička, chtěli jsme co největší pohodlí. Měli jsme po celý den k dispozici velké auto, řídil majitel cestovky, jezdil s námi po vybraných místech, akorát ty průvodcovské služby neprovozoval. Měl něco s sebou vytištěného, hlídal si ale auto, takže nás vždy vyložil co nejblíže pokladně a pak ukázal, kde nás bude čekat.

andy1255 31.12.2018 19:52:40
Thajsko (Krabi) - osobní řidič  

Ahoj, zajímalo by mě, jestli někdo nemáte zkušenost s osobním řidičem v Thajsku. Vlastnímu pronajmutému skútru bych se chtěl vyhnout, kvůli možným tahanicím s půjčovnou (dočetl jsem se, že dost lidí kvůli skútru natáhly o hodně peněz). Zároveň by se tenhle řidič hodil i jako průvodce.

Na internetu jsem se o techto řídičích dočetl, že existují, ale už jsem nezjistil jak a kde takovéh řidiče sehnat. Kdyby jste s tím někdo měl zkušenosti, byl bych rád za nějaký tip či radu.

Díky moc.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu