A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Thajsko - Diskuze

Původní dotaz

Thajka na SK

20.04.2009 20:48:08 | Petulo
Petulo
Ahojte vsetci, co ste sa zamilovali do Thajska. Ja som sa okrem toho zamiloval do Thajky a potreboval by som malu radu, lebo netusim kde najst vhodne informacie. Musim podotknut, ze to nie je holka z barov, a velmi by chcela prist na Slovensko. Neviete niekto nahodou postup...ako a co zacat vybavovat, aby sem vobec mohla prist na dlhsie/na stalo?
Dakujem za kazdu radu

Pet

Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
08.09.2018 10:27 80.188.44.***
Re: Thajka na SK  

Ahoj, mne by zajimalo, pokud se v Thajsku ozenim, jak tam tedy lze zustat.
Nebo tam jste vsichni na cerno? Co mam informace, tak je to temer nemozne.
Pokud clovek neni duchodce s duchodem nad 40 000 bathu, tak krom ucitelele a par vyjimek a ani to nedostane kazdy, to pry jinak nelze. Dekuji za jakekoliv informace

Neregistrovaný uživatel
16.04.2017 18:49 176.107.17.***

Ahoj, ako to dopadlo?

sabulmax 03.05.2015 03:20
Re: Thajka v Čechách  

Ty ji chces tahnout po Australii do cech? Tam se ji moc libit nebude. Cesi jsou hnusni vuci asiatkam. Strasni pokrytci. Aby te neodkopla. Radeji ty bez do Thajska

Oleg
21.05.2013 16:09 212.158.142.***

No my už jsme dneska přesně 4 měsíce po svatbě a i v CZ. <3 ;-)

ferenz
29.03.2013 15:01 94.199.40.***
Re: :to Joen  

Joen,neni thajka jako thajka.Ja mam thajku taky za manzelku, zena normalne pracuje, ma velmi dobry vztah s moji rodinou, vsichni ji maji radi a penize sdilime spolecne.Rekl bych, dle me zkusenosti, ze problem vetsinou nastava pokud si vezme mlada thajka o hodne starsiho muze,pak je neco v neporadku a thajka vi proc to dela...Ja mam zenu stejne starou je nam obema 35 a vse klape jak ma.Takze nehazel bych thajky do jednoho pytle.Kolik je takovych ceskych zen, ktere odloudily sve pritele od jejich rodiny???asi taky dost, ze??

Neregistrovaný uživatel
07.02.2013 21:18 89.190.42.***
Zklamaná
06.01.2013 20:22 89.176.233.***
Re: :to Joen  

Tak to jsem na tom ještě dobře - "naše" thajka, má macecha, jen kompletně "zblbla" mého otce tak, že se úplně odmlčel, ukončil se mnou kontakt a opakovaně mě uráží a obviňuje se smyšlených věcí. Nikdy předtím takový nebyl....začal mít i vážně fin. problémy (thajka nepracuje), jdou na něj exekutoři...milí přátelé, dejte si pozor! Upozorňuji, že jsem VŠ studentka, milující Thajsko (byla jsem tam 6x), multikulturní svět a nemám vůbec žádné předsudky, ba naopak...byla jsem jim i na svatbě, aktivně se s ní přátelila.
Pozn. na závěr - známý, londýňan mi vyprávěl, že cílem mnoha thajek je odloudit svého nového muže od jeho pův. rodiny, aby ho měli jen pro sebe a získali tak veškerý majetek....a ten posléze posílaly své rodině, popř. si ho ponechaly. Začíná mi to něco připomínat.

• Anonym (1)
Ivan
25.10.2012 18:21 188.95.127.***
Re: Tak nevim  

Naprosto souhlasím.

Jakub
08.10.2012 09:36 220.233.168.***
Thajka v Čechách  

Zdravím všechny. :-)

Chtěl bych se zeptat, jestli by mi někdo nemohl poradit nebo podat jakékoliv info o tom, jak nejlépe postupovat a čemu se vyvarovat, při vyřizování dlouhodobých víz pro Thajku do Čech. Společně žijeme již 2 roky a to v Austrálii v Sydney. Ještě tento rok bychom chtěli stihnout svatbu a v dubnu odjet na 3 měsíce do Asie, kde bychom po vyřízení víz chtěli odjet ke mně do Čech. Tak nějak jsem tady vše pročetl, ale byl bych strašně moc rád za jakékoliv aktuální informace. Nevím pořádně kde začít a nejlépe by mi asi poradil někdo, kdo byl třeba v podobné situaci, jako já.

Díky moc. 8-)

Jakub

Neregistrovaný uživatel
07.07.2012 13:12 85.161.201.***
Re: Vztah na dálku a důležitá rozhodnutí  

Nevim jestli si delas srandu z lidi ale ja tam ziju 11 let .Dam ti jednu dobrou radu,sen vsech thajek je dostat se do europy a pokud nemas nekolik milionu tak to nedelej,utece ti z prvnim ktery ty miliony bude mit mam v praze dva kamarady kteri je vzali domu a uz jsou sami-obe utekli

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu