A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Thajsko - Diskuze

Původní dotaz

Právě jsem se vrátil - ptejte se!

14.05.2009 17:22:53 | mpik
mpik
Ahoj, právě jsem se vrátil z Thajska. Projel jsem trasu Bangkok - Ko Samui - Ko Phangan - Ko Tao - Bangkok. Pokud máte jakékoliv dotazy, ptejte se :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
30.10.2018 17:16 95.102.202.***
pomoc  

pozdravujem tu vsetkych nadcencov Thajska.Velmi rad by som poprosil kto ma skusennosti o rady,budem velmi povdacny.Idem do Pattay.S pozdravom Buro.moja mailovka je krvavykaukaz@gmail.com Velmimpekne dakujem

Jitka 29.10.2018 09:55
Re: Právě jsem se vrátil - ptejte se!  

Podívejte se na tyto stránky a pročtěte si je, najdete tam spouty odpovědí a typů: http://www.thajsko.com/
Plus sledujte skupinu Thajsko na facebooku, kde jsou aktuality, na co si dát aktuálně pozor (jaké obrovské pokuty vám hrozí při porušení toho a toho), kde řeší znečištění pobřeží atd.

Neregistrovaný uživatel
28.10.2018 20:31 93.181.113.***
Re: Právě jsem se vrátil - ptejte se!  

Dobrý den, poprvé pojedu do Thajska doporučit nějaké rady. A třeba jaký vylety podniknout. Letíme do Bangkoku.

Radusenka 23.07.2018 14:30
Kouření elektronické cigarety Thajsko  

Dobrý den,chtěla bych se zeptat jak je to s elektronickou cigaretou v Thajsku odlétáme 16.10.2018. :'( :'(

Jitka 18.07.2018 16:36
Re: Pláže na Samui  

213.81.202.*** to byla jako reakce na mně? To jsem netušila, že se tu najdou lidi, kterých se dotkne, když má někdo jinou osobní zkušenost. Dejte mi těch mínusů třeba dvacet, ať mi pořádně nandáte.

Neregistrovaný uživatel
18.07.2018 07:48 213.81.202.***

tak sa ospravedlnujem za svoje skusenosti...bola som na Samui len piatykrat. Lamai ma oproti Chawengu urcite prudsi spad, deti mohli do mora par metrov od vstupu, kdezto na Chawengu mohli az po bojky. Ked vyvesili cervene zastavy (april 2018) a nedalo sa kupat kvoli vlnam ani na Lamai, ani na Chawengu, vsetko mierillo na Silver Beach. Stretli sme sa tam masy turistov z celeho ostrova. Ale ako vravim, lutujem , ze som vobec prispela....bolo to naposledy....vedte si tu tuto diskusiu nadalej len v style Vasej pravdy

Jitka 17.07.2018 15:09

Lamai - nemá prudký spád do moře, má ho pozvolný, při odlivu na hlavní části pláže ale ani nepoznáte, že nějaký odliv je, dá se tam koupat po celý den pěkně. A že je sakra znát, zvlášť když pak sedíte v hospůdce za Hin Ta Hin Yai nebo u New Hutu a koukáte na šutry ze dna.
A Silver Beach - tak tam jsem zažila obrovské vlny, moře tam hnalo masu vody, že jsme se hned otočili a jeli pryč.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
17.07.2018 07:44 213.215.88.***

podla mna je najkrajsia plaz Chaweng a Silver Beach, Lamai a Mae Nam maju dost prudky spad do mora, Chaweng je plytsia, Silver Beach je v zatoke takze zarucene bez vln

Neregistrovaný uživatel
24.06.2018 23:21 46.33.96.***

Díky :-)

Neregistrovaný uživatel
24.06.2018 19:04 81.30.241.***

Sorry, Lamai nebo Mae Nam ;-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu