A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Thajsko - Diskuze

Původní dotaz

let s Emirates

08.01.2010 19:24:18 | Česťa11
Česťa11
Ahoj, využil jste někdo, nebo máte reference na leteckou spol. Emirates ?
Uvažuji o letu Mnichov - Dubai- Bangkok ...
děkuji za info

česťa
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
10.10.2018 18:14 194.213.41.***
Re:  

Ano je to normální, máte to s předstihem. Máte možnost si přebukovat let na jiný čas s flydubai. Dubaj je krásná a atypická, jiná jak Kuala. Pokud tam máte stopover, vyplatí se vzít si prohlídku města. Spát pak můžete v letadle :)

Neregistrovaný uživatel
10.10.2018 17:13 178.23.219.***

Dobrý den, mám dotaz, koupili jsme letenky ( Emirates) PRG - Kuala Lumpur s přestupem v Dubaji. Na zpáteční let nám letecká společnost posunula odlet z Dubaje o 15h ( celkem tedy 18hod čekání). Zkoušeli jsme volat na Emiráty a prý nemáme nárok ani na hotel ani na občerstvení, protože nám to dali vědět s dostatečným předstihem ( 2měsíce). Je to normální?
A další dotaz, kam se tedy v Dubaji na tu noc vydat, stojí za to si trochu prohlédnout město?Děkuji moc.

Neregistrovaný uživatel
27.11.2017 16:22 175.157.195.***
EMIRATES DISKRIMINUJE INVALIDY  

Pro boháče luxus a těžce zdravotně postižené pasažéry DISKRIMINUJÍ. Jsem invalidní a potřebují speciální pomůcky pro běžný život ( stomické). Emirates odmítlo zdarma přepravu těchto pomůcek a chtěli naúčtoval 540 euro za 10 kg nadváhy. Neschválil to po třech urgencích jednatel společnosti pro Českou republiku pan Trejbal. Způsobil mi tím velké problémy jak materiální, tak psychické. Nejlepší letecké společnosti na světě se takto chová k těžce tělesně postiženým. Snad je to jen pochybení jednotlivce, který sedí na špatném místě. Hledám pomoc, aby se to již neopakovalo. Rád bych kontaktoval vedení v Dubaji, ale nemohu získat kontakt. Předem děkuji.

Česťa11 10.01.2016 20:50
Re: let s Emirates  

Tak od doby co jsem tohle vlákno založil :-[ už jsem s Emirátama nalítal dalších 9 dálkových letů (a musím říct, že všechno v pořádku). Když jsem to tu po čase pročítal, hodně lidí Emirates airlines hodnotí jako zhoršující se.
16.2. mířím opět z Mnichova přes Dubai do Bangkoku a zpátky ještě přes Hong Kong na Dubai a Mnichov. Všechno odbavované A 380-800 ... (mám toho macíka rád ;-) )

Rád se pak podělím o mé zážitky a jsem tedy zvědav jak je to nyní aktuálně :-)

Dálkám zdar ;-)

Česťa11

-dana- 05.11.2015 22:32
Re: wifi na palubě  

@wifi na palube pre neregistrovaneho:

osobne skusenosti s kupovanim internetu na palube nemam, ale pokial viem, funguje to tak, ze na obrazovke pred sebou si v menu vyhladas internet alebo wifi a zaplatis kreditnou kartou priamo na mieste. Ak je to velmi dolezite, zobrala by som si pre istotu aj kabel na internet.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
04.11.2015 11:58 93.91.154.***
Re: Obavy  

Myslim ze to moc prozivate - nemusíte se obavat - emirates vas bezpecne donese

• Anonym (2)
iris1 04.11.2015 11:11
Re: Obavy  

My letíme s Emirates taky v únoru,ale na Mauricius a taky mám smíšené pocity.

Neregistrovaný uživatel
04.11.2015 10:47 89.111.77.***
Obavy  

Ahoj, letíme s přítelem v únoru do Thajska.. Mam trošku obavy z toho co se děje ve světě..jaký na to máte názor? http://www.novinky.cz/ekonomika/385356-odletet-z-evropy-je-cim-dal-tezsi-kvuli-valkam-aerolinky-trapi-bezletove-zony.html

Neregistrovaný uživatel
03.11.2015 17:12 90.182.205.***
wifi na palubě  

Zkoušeli jste prosím někdo s Emirates wifi na palubě? Letíme s Boeing 777-300ER, economy class. Na webu píšou za 1 USD/500 MB - jak tohle prosím zařídit, kde a koho se dotázat, kdy a jak zaplatit a komu? Předem mockrtá díky.

• Anonym (1)
Koty
22.07.2015 09:40 46.135.69.***
Re: let s Emirates  

Ahoj diky vsem za informace.. Tak aspon na jeden let bych to videt mela.. Do pristiho tydne to urcite pocka letime az v prosinci :-) mame dokonce v dubaji 13 hodin cekacku takze se podivame i primo do dubaje..

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu