A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Thajsko - Diskuze

Původní dotaz

Krabi

17.02.2008 15:30:11 | Xena.p
Xena.p
Zajímalo by mě, jestli byl někdo v hotelu Sand SEA RESORT NA kRABI.cHYSTÁME SE TAM a nemohu získat nikde žádné informace kromě těch co jsou v katalogu. Děkuji všem
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
28.02.2019 17:24:37 89.102.110.***
Re: Ceny výletů - AO Nang  

Moc díky.

Neregistrovaný uživatel
25.02.2019 09:45:39 213.81.202.***
Neregistrovaný uživatel
24.02.2019 16:02:07 89.102.110.***
Ceny výletů - AO Nang  

Zdravím,

před 5 lety jesm měl také super možnost se podívat do Thajska (krabi) a chtěli bychom se s rodinou opět podívat (leden/únor 2020) Ale jako minule bychom si chtěli vše zařídit sami a pro cenový nástřel nám schází nějaké orientační ceny výletů, masáží (AO Nang). Nemohl by někdo napsat nebo poslat foto nabídky co byly u pláže kde se dalo dost výletů zakoupit?

babočka 28.04.2018 19:06:01
Re: Výlety  

Nejlevněji vyjde to Railay a Phranang, ve stánku na Ao Nang u lodí lístek za 100 thb tam, vystupte na Railey, pak podle chuti projděte uličkou s jídlem, na druhé straně se
dejte doprava a dojdete na Phranang, je tam krásně. Lepší je tam jet až po poledni, kdy zmizí všechny ty speedboaty s asijci v záchranných vestách, které nesundávají ani na břehu. Zpět zase za stovku z Phranangu. Co se týká Chicken Island a Poda, je tam taky moc hezky, ale letos překvapili poplatkem 400 thb za osobu, přitom thajci platí je 40 bahtů. Na Ko Hong jsem už chtěla taky dvakrát, ale odradila mě cena. Už nevědí, co by za to chtěli. Tak si pak zajeďte aspoň na tu Podu, je zajímavější než Chicken. Platí to samé, co o Phranang, do 14 hodin hafo lodí s výletníky. Co se týká Phi-Phi, na jeden den to nemá smysl, a monkey beach je kousek písku, kde je pár opic
Ale to všechno jste mohla zjistit na místě, když tam už jste, anebo v této diskuzi níže. :-)

Neregistrovaný uživatel
28.04.2018 18:14:50 92.52.62.***
Re: Výlety  

Tuk tukom sa môžete pozrieť na Shell Cemetery ala Gastropod Fossil, lístok na loďku si stačí kúpiť na Railay a Phra Nang Cave Beach aj na Koh Chicken a KohTub Island a mne osobne sa celkom páčil kúpený lodný výlet na ostrovy Ko Hong ( zahrnal Paradise Island, Pakbia Island a KoHong s lagunou vo vnutri ostrova)

Neregistrovaný uživatel
28.04.2018 13:06:47 223.24.179.***
Výlety  

Poradí někdo prosím kam na výlet z Ao Nang a případně jak se tam dostat? Eventuelně jaký čas zvolit, abych se necítila jako v Chorvatsku, kde je hlava na hlavě. Jsme už několik dni u Ao Nang Beach a něco bychom odtud rádi podnikli. Ale nevím, jestli zvolit výlet s místní agenturou nebo zaplatit pouze lodku. Přijde mi, ze za všechno chtějí šílené peníze. Myslela jsem, ze se vypravime na Tiger temple cave, ale i ty tuktuky mi přijdou celkem drahé. Chtěla jsem na Phi Phi, na Monkey Beach. Nakonec nevím co zvolit, aby to za to stálo. Jsem z toho zmatená...

Neregistrovaný uživatel
13.02.2018 19:58:02 89.111.91.***
Sloni  

Je někde v blízkosti Krabi možnost setkání se slony? Rozhodne nechci podporovat nějaké týrání, nechci na nich jezdit. Hledám něco ve stylu jako je v Chiang Mai. :)

mispi 02.02.2018 08:53:26
Re: Oblast ubytování na Krabi?  

Ubytujte sa na AO NANG a odtiaľ denne longtail boatmi na okolité ostrovy - Railai, Chicken island....večerný život je tam fajn, ale pláž priamo na Ao Nangu nič moc.

Neregistrovaný uživatel
02.02.2018 07:13:34 79.141.244.***
Re: Letiště Krabi  

Na letišti dostaneš nejhorší kurs. Naopak na Ao Nang je směnárna co 50 metrů, takže dobré kursy díky konkurenci 8-)

Nicol1 22.01.2018 09:36:05
Oblast ubytování na Krabi?  

Zdravím, chystáme se z Bangkoku na Krabi. Jen nevím v jaké oblasti hledat ubytování. Zda spis centrum nebo u plaze? Sice si mi víc líbí romantika ubytování na plazi, ale mám radši trochu zivejsi okolí, trhy...abych to pak z plaze neměla z ruky.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu